GlobRock

Finansinės nepriklausomybės link

Lovecraft

Apie Monero kriptovaliutą ir jos suteikiamą privatumą

Monero - anonimiškesnė ​​decentralizuota kriptovaliuta, nei bitcoinas.
Kad būtų aiškiau, ką iš tikrųjų tai reiškia, pirmiausia išsiaiškinkime skirtumą tarp Monero siūlomo anonimiškumo ir Bitcoino pseudoanonimiškumo.

Monero pusėje reiškia tai, kad tu nenori, kad kiti matytų ką darai. Bitcoino pseudoanonimiškumo pusėje, tai reiškia, kad žmonės mato, ką tu darai, jie tik nežino tavo tapatybės.
Pavyzdžiui, Monero anonimiškumas būtų tada, kai užrakini durys į privačią erdvę, nes nori išlaikyti paslaptyje kas ten vyksta su tavo draugu/drauge... Bitcoino pseudoanonimiškumas yra tada, kai vaikštai viešojoje erdvėje užsidengęs veidą ir susitinki ten savo draugę/draugą, kuris irgi nėra atpažįstamas, kiti tavo tapatybės neatskleis. Bet vienu atvėju jus susimatote uždaroje vietoje kitu atvėju atviroje, atviroje matosi ką veikiate. Na taip grubiai stengiuosi apibrėžti Monero ir Bitcoino blockchain (bloko grandinių/apskaitos) veikimą.

Plačiau

2021m. Gegužės finansinis progresas. Šiek tiek prigeneruota nuostolio.

Pagaliau mano investicijos generavo minusą! Pagaliau to sulaukiau, nes viskas tik labai gražiai kilo ir galėji atrodyti, kad investavimas yra fun dalykas, kuriame tik užsidirbsi.

Plačiau

GlobRock © 2020