GlobRock

Finansinės nepriklausomybės link

Lovecraft

2021 metų finansinis progresas. Viskas į NT

Daugiau negu pusmetį nerašiau apie tai, tačiau atėjo metas. Ilgai nerašysiu, nes daug stebluklų nuo Balanio mėn. nebuvo. Beveik mano visos išlaidos (o gal investicijos), savotiškai ėjo į NT pirkimą ir jo gerinimą. Ateityje, keičiantis gyvenimo būdui (pvz. šeima), šį būstą neparduosiu, o bus mano tikroji investicija iš nuomos ir vertės didėjimo. Dėl to gana dabar sunku man nuspręsti ar NT įtraukti į savo portfolio ar ne. Aš manau, kad ateityje jo neįtraukinėsiu, nebent kartą į metus ar pusmetį. Nors Mr.BM pas save nt įtraukė. Be NT mano šie metai nėra niekom įspūdingi, gal net žalingi, todėl šie met stengsiuosi tai ištaisyti.

Plačiau

NT namų darbai: Investicijos į Ispaniją ir blogo gaivinimas

Sveiki,

labai senai rašiau ir pažadu, kad greitu metu parašysiu dar vieną postą, kaip sekėsi su finansais 2021 metais. Bet šiandien apie investavimą į Europos pietus - Ispaniją.

Kodėl man krypsta mintys investuoti į Ispaniją:

  • Nes kažkada gyvenau Ispanijoje ir yra svajonė turėti ten NT ir sugrįžti
  • Pietūs: Norisi žiemą praleisti kur šilčiau, nes tai leistų mano darbas nuotoliniu būdu.
  • Antras nekilnojamas turtas, čia pasigirti sau, o gal ir kitiems

Taigi kaip matome daug kas remiasi į emocijas. Aplamai, jeigu mes renkames būstą sau tai visados gros emocijos, nebent esi sociopatas ar kažkos pan. bejausimis :D
Tai vat, reikia pasidaryti namų darbus ar apsimoka kišti pinigus į NT ar ne. Kas be ko visu pirma turi būti aiškus tikslas. Pas mane jis: Turėti antrajį NT pietuose, kad būtų galima patogiai jame leisti laiką su šeima žiemą ir kad toks pirkinys nebūtų nuostolingas.

Plačiau

GlobRock © 2020